Najnowsze informacje

Poznaj najświeższe wiadomości z życia naszej firmy.

Evertop kolejny raz w Computerworld TOP 200

Z radością informujemy, że po raz kolejny pojawiliśmy się w rankingu Computerworld Top – 200* Polski Rynek Teleinformatyczny (edycja 2019).
W tegorocznej, 27. już edycji raportu Computerworld TOP200, badano kondycję polskiej branży ICT w 2018 r. Okazało się, że firmy z tego sektora odnotowały w omawianym okresie łączne przychody w wysokości 65 mld zł, co stanowi rekordową wartość.

Z roku na rok jesteśmy coraz wyżej w rankingu, co udowadnia nam, że starania jakie podjęliśmy w ubiegłym roku sprzyjają rozwojowi firmy.
Z optymizmem podchodzimy do wyzwań w roku 2019 i mamy nadzieję na podobny sukces w kolejnych edycjach TOP 200 Computerworld. Awanse jakie osiągnęliśmy w tegorocznym wydaniu, udowadniają umacniającą się pozycję marki Evertop na rynku IT.

Na szczególną uwagę zasługuje nasza pozycja w rankingu Najwięksi dostawcy oprogramowania na zamówienie w 2018 roku, awansowaliśmy aż o 57 miejsc. Nasza aktualna pozycja mieści się w pierwszej 50 i zajmujemy zaszczytne dla nas 48 miejsce.

To dowodzi prawdziwości naszego sloganu tworzymy oprogramowanie szyte na miarę!

Ważna jest także nasza pozycja w rankingu najwięksi dostawcy aplikacji webowych i portali internetowych w 2018 roku, zajęliśmy 18 miejsce, a to oznacza, że jesteśmy w pierwszej 20 w kraju i awansowaliśmy o 22 miejsca względem roku poprzedniego.

W rankingu największe firmy informatyczne działające w Polsce – awansowaliśmy tym razem o 20 miejsc z przychodami ogółem za 2018 rok, na poziomie ponad 3,2 miliona złotych.

W rankingu najwięksi dostawcy rozwiązań i usług IT dla sektora administracji publicznej i służb mundurowych w 2018 roku jesteśmy w pierwszej 50 i zajmujemy miejsce 45, to awans o 62 pozycje względem roku poprzedniego.

Evertop Pojawiła się również w rankingach:

  • Najwięksi dostawcy rozwiązań i usług IT dla sektora przemysłowego, budowlanego i produkcji gdzie zajmujemy 101 miejsce
  • Najwięksi dostawcy usług IT – miejsce 232, z awansem o 251 pozycji.

Wyniki osiągnięte w tegorocznym wydaniu Computerworld Top – 200, są efektem pracy i rozwiązań jakie zastosowaliśmy. Realizowane projekty oraz zastosowane innowacje w roku 2019, mamy nadzieje przyniosą równie wysokie miejsca w kolejnym rankingu.

 

* Computerworld Top – 200 to coroczny raport obejmujący najbardziej obszerne dane rynku IT, wydawany od 27 lat, obecnie zawierający już 300 stron, 70 zestawień tabelarycznych i niemal 40 artykułów analizujących polski sektor IT. Zawiera również analizy i opracowania na temat perspektyw i trendów w branży informatycznej.