Napisali o Evertop

Transport nienormatywny

Projekt na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad cieszy się coraz to większym zainteresowaniem

Zezwolenia na przejazdy nienormatywne szybciej i sprawniej.

Transport ciężkiego sprzętu budowlanego, maszyn rolniczych, elektrowni wiatrowych czy dużych zbiorników to dla przewoźników wyzwanie nie tylko logistyczne, ale również prawne. Każdy przejazd pojazdu nienormatywnego wymaga odpowiedniego zezwolenia zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym.

Evertop po raz kolejny w Gazecie Wyborczej, tym razem na stronach "CZYSTE POWIETRZE"

Wspominana niezawodność i dokładność naszego systemu jest niczym miód na serce. Cieszymy się, że projekt AWAIR cieszy się tak wielką popularnością. Czujemy, że nasza praca została doceniona.

Puls Innowacji Sztuczna inteligencja coraz prężniej rozwijana w medycynie

Dziennikarze Pulsu Biznesu po raz kolejny wspominają o innowacjach naszej firmy. Evertop wraz z projektem MIAI, jest firmą stawiającą na nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania, które kończą się pełnym sukcesem.

ZIELONE STRONY gazety Wyborczej o naszym systemie AWAIR

Dzięki firmie Evertop Katowice będą jak Londyn i Chicago, takie porównanie pojawiło się w artykule gazety Wyborczej. Cieszymy się, iż możemy przyczynić się do rozwoju technologicznego stolicy naszej aglomeracji.

Polska dzięki firmie Evertop będzie korzystać z systemu e-CODEX Plus. Dziennikarze Pulsu Biznesu zainteresowani projektem.

Prace nad systemem e – CODEX Plus w Polsce już trwają. Artykuł o naszej firmie znalazł się w gazecie Puls Biznesu z dnia 18 października 2018 r.

System AWAIR wyróżniony przez gazetę Puls Biznesu w dziedzinie Przemysł & Ekologia

Największy w Polsce system monitoringu jakości powietrza startuje w Katowicach. W weekendowym wydaniu gazety Puls Biznesu ukazał się artykuł dotyczący naszego systemu AWAIR. Dziennikarze przeprowadzili wywiady z twórcami projektu, zarówno z firmy Evertop jak i Beskid Instrumental.

Projekt MIAI wzbudził również zainteresowanie dziennikarzy Wyborczej

O nowoczesnym systemie nawigacji obrazowej, możecie przeczytać na łamach gazety Wyborcza w dodatku Katowice z 20 sierpnia 2018 r. W artykule wykorzystano wypowiedź dr Krzysztofa Milczarka, radiologa z Centralnego Szpitala Klinicznego na Bacha w Warszawie.

Puls Innowacji zainteresowany przełomowym projektem MIAI.

Walka z nowotworem coraz skuteczniejsza. Artykuł o innowacjach w dziedzinie chirurgii i onkologii z udziałem naszego projektu MIAI znalazł się w dziale Puls Innowacje. Jesteśmy dumni z powodu docenienia naszych prac.

Portal internetowy Puls Biznesu o Systemie monitoringu czystości powiertrza firmy Evertop

Świadomość społeczeństwa, czym oddychamy jest coraz większa, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom ludzi, miasta wprowadzają systemy monitoringu jakości powietrza. Kolejny ciekawy artykuł związany z projektami naszej firmy ukazał się w wirtualnym wydaniu gazety Puls Biznesu.

Ewa Drzyzga w programie 36,6 o przełomowym projekce MIAI firmy Evertop

Nie tylko gazety, ale również media w telewizji są przekonane, że projekt MIAI jest innowacyjny i wprowadza przełom w leczeniu nowotworów jamy brzusznej. Tym bardziej jesteśmy pełni dumni z naszego projektu, dzięki któremu walka z rakiem staje się możliwa dla wielu ludzi dotkniętych chorobą.