Utkontraktering

Outsourcing

Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia technicznego, jesteś w doskonałym miejscu. Koncentrując się na Twoich potrzebach, dopasujemy osobę z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Zapewniamy dostęp do wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin IT. Jesteśmy elastyczni, odpowiedzialni i rzetelnie wykonujemy swoje zadania. Skontaktuj się z
nami, a udzielimy Ci wszystkich dodatkowych informacji i odpowiemy na Twoje pytania.

 

Jak rozpoczynamy współpracę?
Wypracowaliśmy proces, który pozwala nam działać skutecznie, szybko diagnozując konkretne potrzeby. To w znacznym stopniu ułatwia współpracę z nowymi klientami.

 

Oto poszczególne etapy współpracy:


 • 1 Wymagania

  Wymagania

  Klient tworzy listę kandydatów spełniających jego wymagania (stanowisko pracownika, doświadczenie, znajomość konkretnych narzędzi itp)

 • 2 Profile

  Profile

  Na podstawie listy zajmujemy się przygotowaniem profili naszych pracowników pokazujących ich doświadczenie, umiejętności - bez ujawniania danych osobowych

 • 3 Wybór

  Wybór

  Spośród otrzymanych profili klient wybiera kandydatów, a następnie przeprowadza z nimi krótką rozmowę techniczną

 • 4 Umowa

  Umowa

  Ustalamy warunki, na bazie których będziemy współpracować (stawka godzinowa, czas projektu, okres wypowiedzenia)

 • 5 Projekt

  Projekt

  Rozpoczynamy działania nad projektem

 • 6 Bezplatny okres

  Bezplatny okres

  W przypadku nowego klienta proponujemy krótki bezpłatny okres współpracy, po to, aby klient mógł zapoznać się z naszym pracownikiem oraz zobaczyć styl jego pracy

W trakcie naszej współpracy zapewniamy kontrolę jakości naszych działań. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz pracownik świadczył usługi na najwyższym poziomie.
Dostarczamy naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi oraz łączymy Quality Assurance z Quality Control:

 

Quality Assurance obejmuje proces zarządzania jakością, koncentrując się na planowaniu, dokumentowaniu i uzgadnianiu zasad i wytycznych niezbędnych do zapewnienia odpowiedniej jakości.
Quality Control obejmuje wszystkie czynności związane z inspekcją i testowaniem produktu, po, to aby upewnić się, że spełnia on wszystkie wymagania.

Find out
what can we do for you

Order
FREE PROJECT VALUATION!
scroll to top