Kariera

O Evertop

Jesteśmy software house’m ze Śląska – nasze biura znajdują się w nowoczesnych budynkach w Chorzowie i Gliwicach. Naszą misją jest dostarczanie szytego na miarę oprogramowania. Robimy to od 2014 roku i robimy to dobrze!

Wierzymy w ludzi, bo to oni stanowią naszą największą siłę, dlatego stale ich wspieramy, motywujemy i poszerzamy kompetencje. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole i zachowujemy odpowiedni balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dołącz do nas i twórz razem z nami atrakcyjne i nieszablonowe projekty!

Kogo szukamy?

Przeważnie szukamy programistów .NET lub Javy. Jednak mamy też ofertę dla osób, które chciałyby rozwijać się w obszarze testowania oprogramowania.
Oferta skierowana jest dla studentów kierunku Informatyka lub pokrewnych posiadających:

 • doświadczenie (wystarczy akademickie) w programowaniu,
 • umiejętność logicznego myślenia,
 • łatwość porozumiewania się i radzenia sobie z problemami,
 • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
Jak wyglądają praktyki?

Praktykanci często w pierwszym okresie trafiają do projektu, którego celem jest rozwój naszej wewnętrznej aplikacji. Ciekawostką jest fakt, iż ów system służy między innymi do wsparcia procesu rekrutacji w Evertop.

W kolejnym etapie – a czasem od razu – praktykanci trafiają do zespołów projektowych realizujących projekty zewnętrzne. Dostają rzeczywiste zadania, uczestniczą w spotkaniach. Początkowo pod czujnym okiem doświadczonego programisty. Stopniowo zadania stają się coraz bardziej odpowiedzialne, a praca zaczyna być bardziej samodzielna.

Co można zyskać?

Podczas praktyk student ma możliwość poznania pracy programisty od kuchni. Może zobaczyć jak wygląda praca w zespole i jak przebiega proces wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Może poczuć, jak to jest, kiedy jego kod sprawdza senior, a finalną pracę weryfikuje profesjonalny tester. Być może uda się też załapać na jedno ze szkoleń wewnętrznych. Dodatkowo oferujemy elastyczność w kwestii czasu i sposobu odbywania praktyki. Grafik dostosowujemy do planu zajęć na studiach.

Wielu naszych programistów swoją pierwszą pracę rozpoczynało właśnie w ten sposób, łącząc finalizację studiów z pracą zawodową. Bo najlepsi praktykanci zostają u nas na dłużej.

Dlaczego warto pracować w Evertop
 • Elastyczny czas pracy
 • Stała możliwość rozwoju
 • Możliwość pracy zdalnej
 • Ciekawe spotkania integracyjne
 • Karta sportowa
 • Darmowy parking obok biura
 • Owocowe wtorki
 • Pizza friday
 • Wyśmienita kawa i herbata
Formalności

Jeżeli ta oferta jest właśnie dla Ciebie, wyślij CV na adres rekrutacja@evertop.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez Evertop sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Długiej 1-3, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji przez Evertop sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Długiej 1-3, w celu włączenia mojej aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

scroll to top