<we_code_the_future/>

Evertop to software house - projektujemy, tworzymy i wdrażamy szyte na miarę aplikacje webowe i mobilne. Dostarczamy je w terminie i w budżecie!
Evertop

Co robimy

 • Oprogramowanie Dedykowane

  Oprogramowanie Dedykowane

  Realizujemy projekty od A do Z - dzięki temu dajemy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i kontrolę na każdym etapie procesu tworzenia oprogramowania.

  Dowiedz się więcej
 • Body Leasing

  Body Leasing

  Zapewniamy wykwalifikowanych specjalistów oraz pełne zespoły developerskie, oferujące wysokiej jakości kompetencje analityczne, programistyczne oraz testerskie.

  Dowiedz się więcej
 • Consulting IT

  Consulting IT

  Wykonaliśmy ponad 100 projektów. Wiemy na jakie aspekty zwrócić uwagę i dzielimy się tą wiedzą świadcząc usługi doradztwa IT na rzecz firm prywatnych oraz jednostek administracji publicznej.

  Dowiedz się więcej

Jeden z naszych projektów

Meble VOX

Meble VOX

Graficzny Konfigurator
więcej

Kim jesteśmy

Evertop to software house zlokalizowany w centrum Śląska. Naszą największą wartością są ludzie - wykwalifikowani inżynierowie, odpowiadający swoimi kompetencjami za pełny proces tworzenia oprogramowania. To dzięki ich umiejętnościom, dynamicznie rozwijamy się od 2014 roku. Dziś pracujemy z ponad 50 specjalistami z różnych dziedzin - to ich talenty i zaangażowanie dają siłę naszej firmie.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania. Podchodzimy do tego z najwyższą starannością, w myśl zasady Michała Anioła, że nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość. Zasadę tę uczyniliśmy mottem naszej codziennej pracy.

 

Tworzymy przede wszystkim dedykowane systemy informatyczne, które są jak najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów. Robimy produkty na miarę, które zmieniają biznes naszych klientów zwiększając przychody i zyski, zmniejszając koszty czy skalując firmę.

 • Lokalizacje: <b>Chorzów</b> i <b>Gliwice</b>
  Lokalizacje: Chorzów i Gliwice
 • Istniejemy od <b>2014</b> roku
  Istniejemy od 2014 roku
 • Ponad <B>100</b> zrealizowanych projektów
  Ponad 100 zrealizowanych projektów
 • Ponad <b>40</b> zatrudnionych inżynierów
  Ponad 40 zatrudnionych inżynierów

Nasz blog

Wszelkie informacje związane z branżą IT w jednym miejscu! To miejsce, gdzie nasi eksperci dzielą się swoją wiedzą. Znajdziesz tu autorskie treści, zarówno techniczne jak i biznesowe. Dowiesz się jak powstają nasze produkty i na co zwrócić uwagę przy realizacji projektów IT.
EdTech Trends
Trendy w EdTech - Jak Technologia Zmienia Przyszłość Edukacji Paulina Brym-Ciuba

Edukacja to jedna z dziedzin, które pandemia COVID-19 na całym świecie zmieniła najbardziej. Szkoły na każdym etapie edukacji stanęły przed bardzo trudnym zadaniem, ale dzięki nowym technologiom możliwa była szybka zmiana sposobu nauczania.

scroll to top