<we_code_the_future/>

Evertop to software house - projektujemy, tworzymy i wdrażamy szyte na miarę aplikacje webowe i mobilne. Dostarczamy je w terminie i w budżecie!
Evertop

Co robimy

 • Oprogramowanie Dedykowane

  Oprogramowanie Dedykowane

  Realizujemy projekty od A do Z - dzięki temu dajemy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i kontrolę na każdym etapie procesu tworzenia oprogramowania.

  Dowiedz się więcej
 • Body Leasing

  Body Leasing

  Zapewniamy wykwalifikowanych specjalistów oraz pełne zespoły developerskie, oferujące wysokiej jakości kompetencje analityczne, programistyczne oraz testerskie.

  Dowiedz się więcej
 • Consulting IT

  Consulting IT

  Wykonaliśmy ponad 100 projektów. Wiemy na jakie aspekty zwrócić uwagę i dzielimy się tą wiedzą świadcząc usługi doradztwa IT na rzecz firm prywatnych oraz jednostek administracji publicznej.

  Dowiedz się więcej

Jeden z naszych projektów

Tauron Dystrybucja Energii

Tauron Dystrybucja Energii

WebPROD - Rejestr do zarządzania obiegiem dokumentacji technicznej
więcej

Kim jesteśmy

Evertop to software house zlokalizowany w centrum Śląska. Naszą największą wartością są ludzie - wykwalifikowani inżynierowie, odpowiadający swoimi kompetencjami za pełny proces tworzenia oprogramowania. To dzięki ich umiejętnościom, dynamicznie rozwijamy się od 2014 roku. Dziś pracujemy z ponad 50 specjalistami z różnych dziedzin - to ich talenty i zaangażowanie dają siłę naszej firmie.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania. Podchodzimy do tego z najwyższą starannością, w myśl zasady Michała Anioła, że nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość. Zasadę tę uczyniliśmy mottem naszej codziennej pracy.

 

Tworzymy przede wszystkim dedykowane systemy informatyczne, które są jak najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów. Robimy produkty na miarę, które zmieniają biznes naszych klientów zwiększając przychody i zyski, zmniejszając koszty czy skalując firmę.

 • Lokalizacje: <b>Chorzów</b> i <b>Gliwice</b>
  Lokalizacje: Chorzów i Gliwice
 • Istniejemy od <b>2014</b> roku
  Istniejemy od 2014 roku
 • Ponad <B>100</b> zrealizowanych projektów
  Ponad 100 zrealizowanych projektów
 • Ponad <b>40</b> zatrudnionych inżynierów
  Ponad 40 zatrudnionych inżynierów

Nasz blog

Wszelkie informacje związane z branżą IT w jednym miejscu! To miejsce, gdzie nasi eksperci dzielą się swoją wiedzą. Znajdziesz tu autorskie treści, zarówno techniczne jak i biznesowe. Dowiesz się jak powstają nasze produkty i na co zwrócić uwagę przy realizacji projektów IT.
zarządzanie-zmianą-w-projekcie-it
Zarządzanie Zmianą W Projekcie IT Łukasz Bargiel

Zarządzanie zmianami i wydaniami zależy od przejrzystości, współpracy i elastyczności. Skuteczny system zarządzania zmianami może w rzeczywistości prowadzić do bardziej wydajnego procesu zarządzania wydaniami. Dlatego najpierw zdefiniujmy terminy takie jak zarządzanie zmianami i zarządzanie wydaniami w projektach IT. Dzięki wsparciu w obszarze DevOps możemy zobaczyć, jak te dwa pojęcia ze sobą współpracują, tak aby pomóc budować lepsze, efektywniejsze i bardziej niezawodne potoki CI/CD.

logo stopka
Copyright ©2021, Evertop Sp. z o.o. | Polityka prywatności
scroll to top