O nas

W 2014 roku Maciej Kotok, Michał Siudyka i Łukasz Przepióra zakładają Evertop. W naszym chorzowskim biurze przy ulicy Długiej, pracowało siedem osób. Dziś pracujemy z 50 specjalistami z różnych dziedzin, ale nie zmienia i nie zmieni się jedno – nadal o sile firmy stanowią talenty i zaangażowanie pracowników.

Dzięki temu podejmujemy się trudnych zadań, które wymagają nieszablonowego, innowacyjnego podejścia. Patrzymy na rzeczywistość z wyprzedzeniem, obserwujemy uważnie trendy gospodarcze i społeczne, tak też podchodzimy do wyzwań, które stawiają przed nami klienci. To dla nich tworzymy rozwiązania, które w oparciu o najnowsze światowe technologie, pozwalają nie tylko odpowiedzieć na ich aktualne potrzeby, ale i wyprzedzić ich oczekiwania.

Jesteśmy ze Śląska, w tym niezwykłym miejscu zaczynaliśmy, tu się rozwijamy i stąd czerpiemy energię do pracy. Trzon spółki stanowi grupa inżynierów, absolwentów Politechniki Śląskiej w Gliwicach, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży IT. Uzupełnieniem są młodzi pracownicy, posiadający szeroki wachlarz umiejętności i wielkie ambicje.

we love codingSpecjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania. Tworzymy przede wszystkim dedykowane systemy informatyczne, które muszą być jak najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów.

W związku z tym przy produkcji oprogramowania bardzo duży nacisk kładziemy na fazę analizy, tak aby poznać wymagania stawiane przed naszymi systemami. Z naszych rozwiązań korzystają już klienci z całej Europy. To oni są najlepszymi ambasadorami naszej marki, a fakt, że wracają do nas z kolejnymi projektami poczytujemy za nasz największy sukces.

Kompetencje

Stale się rozwijamy i poszerzamy swoje kompetencje w zakresie IT. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, które potwierdzone jest licznymi certyfikatami.
  • PRINCE2
  • ITIL
  • ISTQB
  • TOGAF 9
  • Microsoft Cerrtified
  • UML

Członkostwo

W 2019 roku dołączyliśmy do dwóch organizacji wspierających przedsiębiorców:
SODA
SoDA - Software Development Association Poland to organizacja reprezentująca usługi biznesowe w Polsce, która ma na celu rozwój, integrację oraz wsparcie osób związanych z branżą IT. SoDA oferuje również możliwość wymiany wiedzy pomiędzy członkami oraz łatwy dostęp do sieci współpracy. Dostarcza też użyteczne narzędzia i przygotowuje wewnętrzne szkolenia techniczne dla wszystkich członków organizacji.
MedSilesia
Zostaliśmy również członkiem klastra MedSilesia – Śląska Sieć Wyrobów Medycznych, która zrzesza producentów firm powiązanych z medycyną, takich jak: narzędzia chirurgiczne i ortopedyczne, urządzenia diagnostyczne, rehabilitacje czy oprogramowania. Klastra daje możliwość komunikacji pomiędzy przedsiębiorstwami, rozwoju oraz wymiany doświadczeń, po to, aby wspólnie stworzyć nowoczesne rozwiązania dla medycyny, które mają wpływ na globalny łańcuch wartości.

Bliżej niż myślisz

Znajdujemy się w sercu Śląska, można do nas szybko dotrzeć z każdego zakątka świata.
logo stopka
Copyright ©2024, Evertop Sp. z o.o. | Polityka prywatności
scroll to top